لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم
لــــینوم
۰

می‌دونستی...

 اصول اپیدمیولوژی

اصول اپیدمیولوژی

با همه‌گیری ویروس کرونا، درس اپیدمیولوژی بیش از پیش برای دانشجویان پزشکی ملموس شده. شما می‌تونید توی 4 ساعت کاملا به این درس مسلط بشید تا علاوه بر آزمون علوم پایه در مقطع استاجری هم به مشکلی نداشته باشید.


3 ساعت
۱۲۰,۰۰۰ تومان
 اصول اپیدمیولوژی

اصول اپیدمیولوژی

(53 بازخورد)

با همه‌گیری ویروس کرونا، درس اپیدمیولوژی بیش از پیش برای دانشجویان پزشکی ملموس شده. شما می‌تونید توی 4 ساعت کاملا به این درس مسلط بشید تا علاوه بر آزمون علوم پایه در مقطع استاجری هم به مشکلی نداشته باشید.

 اصول اپیدمیولوژی
علوم پزشکی
اصول اپیدمیولوژی

ساغر خلقی

ساغر خلقی

3 ساعت

۱۲۰,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

درس اپیدمیولوژی به خاطر جنس متفاوتی که با بقیۀ دروس پزشکی داره، عدۀ زیادی از دانشجوها رو با مشکل مواجه می‌کنه. این دوره به عنوان یک منبع ارزشمند برای یادگیری همه‌گیرشناسی، با استفاده از شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و سعی کرده تمامی نیازهای شما از تعاریف و اهداف گرفته تا محاسبات و مطالعات رو در کمترین زمان ممکن پوشش بده.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این دوره توسط استاد ساغر خلقی، که جزء دانشجویان ممتاز پزشکی هستند انجام میشه.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره اصول اپیدمیولوژی لینوم 10 بخش کلی و مجموعا 22 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی تعاریف و اهداف اپیدمیولوژی رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای اصول اپیدمیولوژی

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

از وقتی یادمه همیشه دنبال کارهایی بودم که بتونم با صرف کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه رو بگیرم. اکثر موفقیت‌هایی که تا حالا کسب کردم هم مدیون همین استراتژی به ظاهر سادست. حالا که بخشی زیادی از راه تحصیل در پزشکی رو طی کردم، تصمیم گرفتم قسمتی از علمی که توی این سال‌ها فرا گرفتم رو به صورت مختصر و مفید با بقیه به اشتراک بگذارم.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.4

53 بازخورد
71 %
9 %
11 %
3 %
3 %

تجربۀ دانشجویان