لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم
لــــینوم
۰

می‌دونستی...

 انگل، قارچ و حشره

انگل، قارچ و حشره

در این دوره مباحث دروس انگل، قارچ و حشره شناسی بررسی میشه. برای تدریس از نمادها و تصاویر مختلف استفاده شده که بازدهی آموزش رو افزایش میده.


6 ساعت
۱۵۰,۰۰۰ تومان
 انگل، قارچ و حشره

انگل، قارچ و حشره

(145 بازخورد)

در این دوره مباحث دروس انگل، قارچ و حشره شناسی بررسی میشه. برای تدریس از نمادها و تصاویر مختلف استفاده شده که بازدهی آموزش رو افزایش میده.

 انگل، قارچ و حشره
علوم پزشکی
انگل، قارچ و حشره

شایان خوش‌ترکیب

شایان خوش‌ترکیب

6 ساعت

۱۵۰,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

در این دوره مباحث دروس انگل شناسی، قارچ شناسی و حشره شناسی مورد بررسی قرار داده میشه. مانند دوره میکروب شناسی، در کنار تدریس با متد میکرولرنیگ، از نمادها و تصاویر مختلف برای تدریس استفاده شده که بهره‌وری آموزش رو دو چندان میکنه. تعداد سوالات بالای این دروس در آزمون علوم پایۀ پزشکی نسبت به دندون‌پزشکی، اهمیت بیشتر این دوره رو تو پزشکی می‌رسونه.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش توسط گروه مدرسین لینوم که مجموعه‌ای از پزشکان، اساتید دانشگاه و دانشجو‌های پزشکی هستن انجام میشه.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره انگل، قارچ و حشره لینوم 7 بخش کلی و مجموعا 23 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی انگل‌شناسی رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای انگل،قارچ و حشره

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

به علت اهمیت و سختی آزمون علوم پایه، با بچه‌ها تصمیم به برگزاری یک‌سری کلاس گرفتیم و بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم که چرا این کار در سطح وسیع‌تر و برای تمام دانشجوها انجام نشه؟ و این همون نقطه‌ای بود که من با تیم لینوم و ایدۀ جالب‌شون آشنا شدم و دغدغۀ من عملی شد تا حتی دروسی مثل میکروب‌، انگل، قارچ و حشره رو هم بتونید در یک چهارم زمان عادیش یاد بگیرید و اطلاعات زیادی رو به روشی داستان‌گونه و تمثیلی برای همیشه به خاطر بسپارید.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.6

145 بازخورد
73 %
18 %
4 %
0 %
3 %

تجربۀ دانشجویان