لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم
لــــینوم
۰

می‌دونستی...

زبان تخصصی پزشکی

زبان تخصصی پزشکی

زبان تخصصی پزشکی، دو درس سه واحدیه که در مقطع علوم پایه برای دانشجوهای پزشکی ارائه میشه. دوره زبان تخصصی لینوم برای درک بهتر دروس در زمان فیزیوپاتولوژی، استاژری و اینترنی به کمک دانشجوهای پزشکی میاد.


4 ساعت
۱۴۸,۰۰۰ تومان
زبان تخصصی پزشکی

زبان تخصصی پزشکی

(93 بازخورد)

زبان تخصصی پزشکی، دو درس سه واحدیه که در مقطع علوم پایه برای دانشجوهای پزشکی ارائه میشه. دوره زبان تخصصی لینوم برای درک بهتر دروس در زمان فیزیوپاتولوژی، استاژری و اینترنی به کمک دانشجوهای پزشکی میاد.

زبان تخصصی پزشکی
علوم پزشکی
زبان تخصصی پزشکی

نگین‌سادات سید‌زاده

نگین‌سادات سید‌زاده

4 ساعت

۱۴۸,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

توی این دوره، سعی شده تمام اجزای کلمات رو با هم بررسی کنیم، متن‌های تخصصی پزشکی رو بخونیم و مباحث مطرح شده در آزمون علوم پایه رو پوشش بدیم؛ شما بعد از تماشای این دوره، می‌تونین کلمات خیلی طولانی و شاید ترسناک تخصصی پزشکی رو بخش کنید و معنی‌شون رو خیلی راحت بفهمید، تکست بوک‌ها و متون تخصصی رو بهتر از قبل متوجه بشید و بقیۀ درس‌هاتون رو بیشتر از قبل درک کنید. حتی اگه آزمون علوم پایه رو دادین و در مقاطع بالینی هستین، اما فکر می‌کنید نیاز دارید زبان تخصصی رو بهتر یاد بگیرید، این دوره خیلی خلاصه و مفید برای رفع نیاز شما قابل استفاده است.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

مدرس این دوره، استاد نگین سید‌زاده، مترجم زبان عمومی و تخصصی و دانشجوی سال چهارم پزشکی عمومی هستند.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره زبان تخصصی پزشکی لینوم 3 بخش کلی و مجموعا 26 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی Introduction to medical terminology رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای زبان تخصصی پزشکی

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

من نگین سادات سیدزاده، دانشجوی سال چهارم پزشکی عمومی و مترجم زبان هستم. زبان انگلیسی همیشه برام یکی از مباحث مورد علاقه بوده و هست؛ وقتی وارد دانشکده پزشکی شدم، دیدم که تعداد زیادی از دوستانم نتونستن با زبان ارتباط خوبی برقرار کنن. برای همین تصمیم گرفتم یه قدم کوچیک برای بهتر کردن این شرایط بردارم.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.5

93 بازخورد
76 %
8 %
10 %
1 %
3 %

تجربۀ دانشجویان