لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

 جنین‌شناسی

جنین‌شناسی

تو این دوره تمامی مراحل تشکیل جنین به صورت زنجیره‌وار مورد بررسی قرار می‌گیره و بعد از به پایان رسوندن آموزش دیگه مشکلی برای به خاطر سپردن تعداد اسامی زیاد این درس ندارین.


3 ساعت
۱۶۴,۰۰۰
۱۲۶,۰۰۰ تومان
 جنین‌شناسی

جنین‌شناسی

(51 بازخورد)

تو این دوره تمامی مراحل تشکیل جنین به صورت زنجیره‌وار مورد بررسی قرار می‌گیره و بعد از به پایان رسوندن آموزش دیگه مشکلی برای به خاطر سپردن تعداد اسامی زیاد این درس ندارین.

 جنین‌شناسی
علوم پزشکی
جنین‌شناسی

خشایار فرنود

خشایار فرنود

3 ساعت

۱۶۴,۰۰۰

۱۲۶,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

جنین شناسی به خاطر جزئیات و تعداد اسامی زیادی که برای حفظ کردن داره خیلی از دانشجو‌ها رو کلافه میکنه ولی ما این مشکل رو براتون برطرف می‌کنیم .تو دوره جنین‌شناسی میتونید فقط تو 3 ساعت مباحثی که لازمه برای امتحانات دانشگاه و آزمون علوم پایه به اون‌ها مسلط باشین رو کاملا یاد بگیرین.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش توسط گروه مدرسین لینوم که مجموعه‌ای از پزشکان، اساتید دانشگاه و دانشجو‌های پزشکی هستن انجام میشه.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره جنین شناسی لینوم 13 بخش کلی و مجموعا 16 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنیگامتوژنز رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای جنین شناسی

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

توی این چند صد سال اخیر با پیشرفت علم و بعد از اون ظهور تکنولوژی‌های مختلف، فصل تازه‌ای از علم پزشکی آغاز شد و باعث شد که ما بتونیم به بهترین شکل ممکن بدن انسان رو بشناسیم و به فکر پاسخ به پرسش‌های متعدد امروزه‌ی بشر در حیطه پزشکی باشیم. برای من هم به شخصه همیشه این حس کنجکاوی ارزشمند بوده و اشتیاق برای پاسخ دادن به اون‌ها یکی از دلایلی بود که من رو بیشتر به سمت این رشته بکشونه.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.0

51 بازخورد
49 %
27 %
5 %
5 %
11 %

تجربۀ دانشجویان