لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

صلاحیت بالینی

صلاحیت بالینی

با استفاده از این دوره، آزمون صلاحیت بالینی دیگه ترسناک نیست. با توجه به مباحث گسترده و فرصت کم برای پاس کردن آزمون صلاحیت بالینی، دانشجوها نیازمند تسلط کامل به تمامی دروس ماژور و مینور پزشکی هستن.


16 ساعت
۶۲۶,۰۰۰
۵۹۹,۰۰۰ تومان
صلاحیت بالینی

صلاحیت بالینی

(339 بازخورد)

با استفاده از این دوره، آزمون صلاحیت بالینی دیگه ترسناک نیست. با توجه به مباحث گسترده و فرصت کم برای پاس کردن آزمون صلاحیت بالینی، دانشجوها نیازمند تسلط کامل به تمامی دروس ماژور و مینور پزشکی هستن.

اورژانسی
صلاحیت بالینی
علوم پزشکی
صلاحیت بالینی

غلامرضا ژیان

غلامرضا ژیان

16 ساعت

۶۲۶,۰۰۰

۵۹۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

دورۀ پیش‌رو با توجه به نیاز دانشجویان پزشکی در عبور از سد آزمون صلاحیت بالینی تهیه‌شده‌است. تمامی مباحث مورد نیاز پزشکان برای این آزمون در قالب تکه‌های ویدیویی کوتاه گنجانده‌شده و تمرکز بیشتر بر روی ایستگاه‌های پرتکرار قرار دارد. ایستگاه‌های تئوری به صورت کاملا مفید بیان شده‌اند و در کنار آن‌ها ایستگاه‌های عملی با بیان دقیق مراحل به همراه بیمارنما توضیح داده‌شده‌اند که از این رو این دوره را منحصر به فرد می‌کند. این دوره با استفاده از روش‌های خلاقانۀ دکتر ژیان و روش آموزشی میکرولرنینگ لینوم تدریس شده‌است تا ماندگاری بالایی در ذهن شما داشته باشد.

وقتی به مقطع اینترنی می‌رسید باید به فکر آماده کردن خودتون برای آزمون صلاحیت بالینی باشید، چرا که بعد از گذشت 6 ماه از اینترنی، قابلیت ثبت نام توی این آزمون برای شما فعال خواهد شد. این آزمون قراره صلاحیت شما رو برای مهارت‌های بالینی بسنجه. هزینۀ ثبت نام این آزمون برای دانشگاه‌های دولتی (دفعۀ اول) رایگان هست، پس خیلی مهمه که با آمادگی کافی در این آزمون شرکت کنین. در این آزمون 12 تا 18 ایستگاه وجود داره که توی هر ایستگاه 5 تا 8 دقیقه برای پاسخگویی زمان دارید. همچنین آیین‌نامه این آزمون رو هم می‌تونین از سایت دانشگاهتون ببینین تا شرایط دقیقترش رو متوجه بشین.

 

برای آمادگی توی آزمون صلاحیت بالینی چیکار کنیم؟ 

لینوم برای آمادگی کامل شما برای این آزمون با همکاری دکتر ژیان یک دورۀ آموزشی تهیه‌کرده، که این دوره توی استودیو لینوم ضبط شده و کیفیت بسیار بالایی داره.

 

تا حالا بیشتر از 1300 نفر از این دورۀ آموزشی استفاده کردن و بیش از 90 درصد این افراد از خرید دوره رضایت کامل داشتند. با مشاهدۀ این دوره، تقریبا گرفتن نتیجۀ قبولی توی آزمونتون قطعی هست و می‌تونین صحت این قضیه رو از نظرات کاربران در ادامه همین صفحه بسنجین. 

 

این دوره آموزشی 15 ساعته که اگر دست و پا شکسته مطالب رو یادتون باشه احتمالا توی 2 الی 3 روز می‌تونین چند ساعت وقت بذارین و کامل یادش بگیرین. هر چند تعداد زیادی از افراد هم بودن که شب آزمون رو تا صبح نخوابیدن و این دوره رو مشاهده کردن و تونستن آزمونشون رو قبول شن. 

 

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره صلاحیت بالینی لینوم 32 بخش کلی و مجموعا 136 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل‌ها ویدیو آموزشی جداگانه‌ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک می‌کنه بتونید فقط بخش‌های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه.

 

پیشنهاد ما به شما اینه که به جای اتلاف وقت همین الان شروع کنین و فصل اول این دوره رو به شکل رایگان مشاهده کنین و بعد تصمیم بگیرین. ما نسبت به کیفیت این دوره اون قدر مطمئن هستیم که اگر ناراضی بودین تا 12 ساعت بعد از خریدتون خیلی راحت می‌تونین دوره رو پس بدین و هزینتون برگرده.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

اولین آموزش استودیویی صلاحیت بالینی

تدریس توسط متخصص برجسته

استفاده از روش آموزشی منحصر به فرد

نظارت و پشتیبانی کامل دوره توسط لینوم

آموزش کاملا کاربردی و عملیاتی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

مدرس دوره

در حال حاضر که دو دهه از ورود بنده به حوزۀ آکادمیک پزشکی می‌گذرد، بیش از پیش نیاز به آموزش صحیح را در میان جامعۀ معظم دانشجویان پزشکی احساس می‌کنم. در همین راستا، با شیوع ویروس کرونا فعالیت جدی خود را در زمینۀ تدریس پزشکی برای دانشجویان عزیز آغاز نموده‌ام که با اقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

این دوره چی به من یاد میده؟

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.6

339 بازخورد
72 %
16 %
6 %
2 %
2 %

تجربۀ دانشجویان