لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

تفسیر جامع کلیشه

تفسیر جامع کلیشه

شما چه به عنوان یک دانشجوی پزشکی و چه به عنوان یک پزشک حاذق، همیشه در مسیر تشخیصی خود با پاراکلینیک بیمار مواجه می‌شوید و تسلط هرچه بیشتر شما بر این یافته‌ها موجب فهم صحیح‌تر شما از بیماری‌ها و درمان درست مریض خواهد شد.


10 ساعت
۸۰۹,۰۰۰
۵۷۸,۰۰۰ تومان
تفسیر جامع کلیشه

تفسیر جامع کلیشه

(73 بازخورد)

شما چه به عنوان یک دانشجوی پزشکی و چه به عنوان یک پزشک حاذق، همیشه در مسیر تشخیصی خود با پاراکلینیک بیمار مواجه می‌شوید و تسلط هرچه بیشتر شما بر این یافته‌ها موجب فهم صحیح‌تر شما از بیماری‌ها و درمان درست مریض خواهد شد.

پرایم
تفسیر جامع کلیشه
علوم پزشکی
تفسیر جامع کلیشه

غلامرضا ژیان

غلامرضا ژیان

10 ساعت

۸۰۹,۰۰۰

۵۷۸,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

از اولین روزهای ورود به مرحلۀ بالینی تحصیل پزشکی، بعد از یک شرح حال و معاینۀ کامل با یافته‌های کلینیکی هر مریض مواجه می‌شوید. این یافته‌ها شامل آزمایشات، انواع گرافی، نوار قلب و غیره است. پس از مقطع کارآموزی تا انتهای فعالیت حرفه‌ای شما به عنوان یک پزشک، تسلط بر پاراکلینیک به شما کمک شایانی در اپروچ صحیح بیماران و تشخیص درست بیماری‌ها خواهد کرد. شروع هرچه سریع‌تر یادگیری تفسیر این امر به فهم کامل‌تر شما از بیماری‌ها کمک شایانی خواهد کرد. پس از فارغ التحصیلی بخش عمده‌ای از بیمارانی که به عنوان پزشک عمومی با آن‌ها روبرو ‌می‌شوید همراه با کلیشه‌های تصویر‌برداری علی‌الخصوص کلیشه‌های ساده و سی‌تی‌اسکن‌های داخلی به شما مراجعه خواهند کرد، پس خواندن صحیح و فهم کامل نکات پنهان در کلیشه ها به شما در افتراق انواع مختلف بیماری، از داخلی تا تروما‌ها، کمک خواهد کرد. با توجه به همین موضوع در بخش گرافی‌ها و سی‌تی‌اسکن تلاش شده تا در زمینۀ اشکال طبیعی گرافی‌ها و نشانه‌های غیر‌عادی نیز مطالب به صورت طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار گیرد؛ و این دوره برای آمادگی شما به عنوان یک پزشک مسلط بر بخش مهمی از مسائل پاراکلینیک طراحی شده است. انتظار می‌رود با مشاهدۀ این دوره بتوانید کلیشه‌های طبیعی را از یافته‌های غیرطبیعی افتراق دهید و در زمینۀ خواندن انواع کلیشه‌های ساده، سی‌تی‌اسکن و تشخیص بیماری‌های مرتبط به مهارت کافی دست‌یابید.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوه میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین.تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیکترین دغدغه ای برای امتحاناتتون نداشته باشین.در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینه آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیه آموزش های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش توسط دکتر ژیان که متخصص داخلی در بوعلی و امیرالمومنین هستند انجام میشه.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره تفسیر جامع کلیشه لینوم 30 بخش کلی و مجموعا 91 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره ، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی کلیات (گرافی قفسۀ سینه)، هوای زیر دیافراگم (گرافی شکم)، الفبای تفسیر سی‌تی مغز (سی‌تی اسکن مغز)، مقدمه (سی‌تی اسکن قفسۀ سینه)، کلیات (سی‌‌تی اسکن شکم) رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

اولین آموزش استودیویی کلیشه

تدریس توسط متخصص برجسته

استفاده از روش آموزشی منحصر به فرد

نظارت و پشتیبانی کامل دوره توسط لینوم

آموزش کاملا کاربردی و عملیاتی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

مدرس دوره

در حال حاضر که دو دهه از ورود بنده به حوزۀ آکادمیک پزشکی می‌گذرد، بیش از پیش نیاز به آموزش صحیح را در میان جامعۀ معظم دانشجویان پزشکی احساس می‌کنم. در همین راستا، با شیوع ویروس کرونا فعالیت جدی خود را در زمینۀ تدریس پزشکی برای دانشجویان عزیز آغاز نموده‌ام که با اقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.7

73 بازخورد
78 %
17 %
2 %
0 %
1 %

تجربۀ دانشجویان