لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

تفسیر کلیشه و نوار قلب

تفسیر کلیشه و نوار قلب

بعد از فارغ‌التحصیلی و به عنوان یک پزشک عمومی اولین مواجهه‌های شما با بیمارانی است که نیازمند مداخله‌های بالینی فوری هستند. در این دوره، ما اقدامات اولیه‌ای که می‌بایست بعد از معاینۀ این بیماران انجام گیرد را در اختیار شما قرار می‌دهیم.


14 ساعت
۸۹۶,۰۰۰
۶۷۵,۰۰۰ تومان
تفسیر کلیشه و نوار قلب

تفسیر کلیشه و نوار قلب

(94 بازخورد)

بعد از فارغ‌التحصیلی و به عنوان یک پزشک عمومی اولین مواجهه‌های شما با بیمارانی است که نیازمند مداخله‌های بالینی فوری هستند. در این دوره، ما اقدامات اولیه‌ای که می‌بایست بعد از معاینۀ این بیماران انجام گیرد را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

اورژانسی
تفسیر کلیشه و نوار قلب
علوم پزشکی
تفسیر کلیشه و نوار قلب

غلامرضا ژیان

غلامرضا ژیان

14 ساعت

۸۹۶,۰۰۰

۶۷۵,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

بخش عمده‌ای از بیمارانی که به عنوان پزشک عمومی با آن‌ها روبرو می‌شوید با علائمی مانند درد قفسۀ سینه، درد تیرکشنده و غیره به شما مراجعه خواهند کرد. گرفتن نوار قلب و تفسیر شایستۀ آن، اولین گام برای افتراق بیماری‌های مختلف، تشخیص درست و آغاز درمان خواهد بود که آموزش تفسیر پایۀ نوار قلب لینوم به همین منظور برای شما طراحی شده‌است. از طرف دیگر کلیشه‌های تصویر‌برداری به شما در افتراق انواع مختلف بیماری، از داخلی تا تروما‌ها، کمک خواهد کرد. با توجه به همین موضوع در بخش گرافی‌ها و سی‌تی اسکن تلاش شده تا در زمینۀ اشکال طبیعی گرافی‌ها و نشانه‌های غیر‌عادی نیز مطالب به صورت طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار گیرد. انتظار می‌رود با مشاهدۀ این دوره بتوانید در زمینۀ تفسیر نوار قلب، کلیشه و تشخیص بیماری‌های مرتبط به مهارت کافی دست‌یابید.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوه میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین.تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیکترین دغدغه ای برای امتحاناتتون نداشته باشین.در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینه آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیه آموزش های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش توسط دکتر ژیان که متخصص داخلی در بوعلی و امیرالمومنین هستند انجام میشه.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره تفسیر جامع کلیشه و نوار قلب لینوم 37 بخش کلی و مجموعا 115 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره ، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی گرافی قفسۀ سینه - کلیات، گرافی شکم - هوای زیر دیافراگم، سی‌تی اسکن مغز - الفبای تفسیر سی‌تی مغز، سی‌تی اسکن قفسۀ سینه - مقدمه، سی‌‌تی اسکن شکم - کلیات، تفسیر نوار قلب - الفبای تفسیر نوار قلب رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

اولین آموزش استودیویی کلیشه و نوار قلب

تدریس توسط متخصص برجسته

استفاده از روش آموزشی منحصر به فرد

نظارت و پشتیبانی کامل دوره توسط لینوم

آموزش کاملا کاربردی و عملیاتی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

مدرس دوره

در حال حاضر که دو دهه از ورود بنده به حوزۀ آکادمیک پزشکی می‌گذرد، بیش از پیش نیاز به آموزش صحیح را در میان جامعۀ معظم دانشجویان پزشکی احساس می‌کنم. در همین راستا، با شیوع ویروس کرونا فعالیت جدی خود را در زمینۀ تدریس پزشکی برای دانشجویان عزیز آغاز نموده‌ام که با اقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.7

94 بازخورد
79 %
10 %
6 %
3 %
0 %

تجربۀ دانشجویان