لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

آناتومی تنه

آناتومی تنه

مباحث تحت پوشش در دورۀ آناتومی تنه، زیربنای یادگیری دورۀ داخلی به عنوان مادر علوم رشتۀ پزشکی است؛ بنابراین تسلط بر این درس علاوه بر یادگیری آناتومی، کمک شایانی به تبحر در بزرگ‌ترین ماژور پزشکی خواهد کرد.


7 ساعت
۲۹۹,۰۰۰
۲۳۰,۰۰۰ تومان
آناتومی تنه

آناتومی تنه

(15 بازخورد)

مباحث تحت پوشش در دورۀ آناتومی تنه، زیربنای یادگیری دورۀ داخلی به عنوان مادر علوم رشتۀ پزشکی است؛ بنابراین تسلط بر این درس علاوه بر یادگیری آناتومی، کمک شایانی به تبحر در بزرگ‌ترین ماژور پزشکی خواهد کرد.

پرایم
آناتومی تنه
علوم پزشکی
آناتومی تنه

حمید‌رضا چگینی

حمید‌رضا چگینی

7 ساعت

۲۹۹,۰۰۰

۲۳۰,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

آناتومی تنه متشکل از قفسۀ سینه، شکم و لگن، یکی از بزرگ‌ترین قسمت‌های علم شناخت بدن انسان است که تسلط بر آن به علت حضور اعضای بسیار حیاتی بسیار حائز اهمیت است. این دوره نه تنها موجب ایجاد دید وسیع شما نسبت به دروس داخلی خواهد شد، بلکه در بسیاری از ماینورهای پزشکی نیز به کمک شما خواهد آمد.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوه میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین.تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیکترین دغدغه ای برای امتحاناتتون نداشته باشین.در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینه آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیه آموزش های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش توسط دکتر چگینی که استاد علوم اعصاب شناختی انجام میشه.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره آناتومی تنه لینوم 6 بخش کلی و مجموعا 34 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره ، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی «شکم - عناصر سطحی» رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

اولین آموزش استودیویی آناتومی تنه

استفاده از روش آموزشی منحصر به فرد

آموزش کاملا کاربردی و عملیاتی

تدریس توسط متخصص برجسته

نظارت و پشتیبانی کامل دوره توسط لینوم

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

مدرس دوره

دکتر حمیدرضا چگینی از اساتید سرشناس دانشگاه آزاد اسلامی تهران، مولف و مترجم منابع و مقالات زیادی در زمینه علوم اعصاب و علوم شناختی است. ایشان سابقه درخشانی در زمینه همکاری با مراکز علمی به نامی مانند انستیتو علوم شناختی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در کارنامه دارند و همچنین مدت‌ها به عنوان استاد در شورای آموزش پزشکی عمومی دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.6

15 بازخورد
73 %
13 %
13 %
0 %
0 %

تجربۀ دانشجویان

تجربه‌ای به اشتراک گذاشته نشده