لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

استاتیک

استاتیک

استاتیک پیش نیاز تعداد زیادی از درسای دانشجوها تو ادامه تحصیله و با یادگیری مفاهیم اصلی اون یک بار برای همیشه خیال خودتون رو راحت می‌کنید. تو این آموزش مباحث به روش میکرولرنینگ تدریس شدن و با حل مثال‌های کاربردی شما به درک کاملی از اون‌ها میرسین.


6 ساعت
۳۰۰,۰۰۰
۲۶۹,۰۰۰ تومان
استاتیک

استاتیک

(76 بازخورد)

استاتیک پیش نیاز تعداد زیادی از درسای دانشجوها تو ادامه تحصیله و با یادگیری مفاهیم اصلی اون یک بار برای همیشه خیال خودتون رو راحت می‌کنید. تو این آموزش مباحث به روش میکرولرنینگ تدریس شدن و با حل مثال‌های کاربردی شما به درک کاملی از اون‌ها میرسین.

استاتیک
فنی‌ومهندسی
استاتیک

زهرا رمضانی

زهرا رمضانی

6 ساعت

۳۰۰,۰۰۰

۲۶۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

استاتیک پیش نیاز تعداد زیادی از درسای دانشجوها تو ادامه تحصیله و با یادگیری مفاهیم اصلی اون یک بار برای همیشه خیال خودتون رو راحت می‌کنید. معمولا دانشجو‌ها به دلایل مختلفی مثل اینکه زمان کمی برای درس خوندن میذارن یا حجم زیاد کتاب‌ها و جزوات برای یادگیری این درس دچار مشکل میشن.تو این دوره استاتیک میتونید فقط تو 6 ساعت مباحثی که لازمه برای امتحانات به اون‌ها مسلط باشین رو کاملا یاد بگیرین.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش رو خانم زهرا رمضانی تدریسیار و دانشجوی استعداد درخشان دانشگاه امیر‌کبیر انجام میدن.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره استاتیک لینوم 8 بخش کلی و مجموعا 28 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنیمفاهیم اولیه در استاتیک رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای استاتیک

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

در آموزش‌ استاتیک لینوم، من همه مفاهیمی رو که لازمه بلد باشی برات به زبان خودمونی و بدون ابهام گفتم. برای جا افتادنشون هم کلی مثال حل کردم. چون دوست‌داشتم مطمئن بشم با دیدن این آموزش‌ها استاتیک رو کامل یاد میگیری و میتونی به بهترین شکل از عهده امتحانت بربیای!

این دوره چی به من یاد میده؟

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.1

76 بازخورد
59 %
18 %
7 %
3 %
10 %

تجربۀ دانشجویان