لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

پریمیر (Premiere)

پریمیر (Premiere)

با دیدن این ویدیو توی مدت کوتاهی به تدوین‌گر تبدیل بشید!


4 ساعت
۱۶۸,۹۰۰
۶۴,۰۰۰ تومان
پریمیر (Premiere)

پریمیر (Premiere)

(5 بازخورد)

با دیدن این ویدیو توی مدت کوتاهی به تدوین‌گر تبدیل بشید!

پریمیر (Premiere)
نرم‌افزاری
پریمیر (Premiere)

اردلان ملک‌زاده

اردلان ملک‌زاده

4 ساعت

۱۶۸,۹۰۰

۶۴,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

پریمیر، فتوشاپه ویدیو‌هاست و یه نرم‌افزاره قوی برای تدوین و ادیت ویدیوعه که باهاش می‌تونید کارهای بسیار جذابی انجام بدین؛ از کارهای ساده مثل حذف و چسبوندن یه سری ویدیو بگیر تا کارای حرفه‌ای مثل پرده سبز و موشن‌گرافی. لینوم توی این دوره سعی کرده از پایه شروع کنه و توی مدت زمان خیلی کوتاهی شما رو به یه تدوین‌گر قابل تبدیل کنه
با خرید این دوره، 10 درصد از مبلغ پرداخت‌شده بلافاصله به کیف‌پول شما بازگردانده می‌شود. همچنین با به اتمام رساندن ویدیو‌ها، 10 درصد دیگر از هزینۀ دوره را نیز دریافت خواهید کرد. با این ویژگی شما می‌توانید سایر دوره‌های مورد نیاز خود را با تخفیف خریداری نمایید.

این دورۀ آموزش نرم‌افزاری لینوم، مثل همۀ دوره‌ها از متد میکرولرنینگ استفاده کرده و توی هر ویدیو شما با ابزاری کاربردی آشنا می‌شین و همون‌جا کاربردش رو در قالب یک پروژه می‌بینید. مینی‌پروژه‌های این دوره با وسواس بسیار زیادی انتخاب شدند تا شما بتونید توی همین فرصت کم کارایی مثل ساخت لوگوموشن، تکنیک‌های پردۀ سبز، ادیت صدا، اصلاح رنگ و نور، طراحی انیمیشن‌های داینامیک و انواع و اقسام کارهای جذابی که می‌شه با این نرم‌افزار حرفه‌ای انجام داد. در آخر هم برای اطمینان از روند آموزش شما، سوالاتی طراحی شدند تا بتونید خودتون رو محک بزنید.

شما می‌توانید در صورت وجود هرگونه ابهام، پرسش و مشکل، از پشتیبانی آنلاین در سمت راست و پایین صفحه بهره ببرید یا با شمارۀ 71057814-021 تماس حاصل کنید. همکاران ما شما را به بهترین شیوه راهنمایی خواهند کرد.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای پریمیر

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

از کودکی به هنر و سینما علاقۀ زیادی داشتم و از همون موقع دنیا رو فانتزی‌تر از چیزی که هست می‌دیدم. برای علاقم سختی کشیدم و تلاش کردم و همچنان در این میدان در حال جنگیدن و تلاشم؛ تلاشی که پایانی نداره و حالا حالاها باید ادامه داد. به قول پولانسکی :"بزرگ‌ترین لذت در زنگی انجام کاریست که دیگران می‌گویند : تو نمی توانی." پس دوست من همراه من به این راه ادامه بده و برای هدفی که داری، تلاش کن.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.4

5 بازخورد
40 %
60 %
0 %
0 %
0 %

تجربۀ دانشجویان