لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

فتوشاپ (Photoshop)

فتوشاپ (Photoshop)

با دیدن این آموزش توی مدت کوتاهی به یک گرافیست کاربلد و خلاق تبدیل شو!


2 ساعت
۶۸,۹۰۰
۶۴,۰۰۰ تومان
فتوشاپ (Photoshop)

فتوشاپ (Photoshop)

(8 بازخورد)

با دیدن این آموزش توی مدت کوتاهی به یک گرافیست کاربلد و خلاق تبدیل شو!

فتوشاپ (Photoshop)
نرم‌افزاری
فتوشاپ (Photoshop)

علی درویشی

علی درویشی

2 ساعت

۶۸,۹۰۰

۶۴,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

قطعا فتوشاپ یکی از سردم‌داران نرم‌افزارهای گرافیکیه، با این که سال‌ها از ورودش می‌گذره ولی هم‌چنان نرم‌افزار دیگه‌ای نتونسته به گردش برسه. این روزا یادگیری فتوشاپ برای همه واجب شده. لینوم هم تصمیم گرفت توی این دغدغه‌های کمبود وقت، بیاد سروقت آموزش کپسولی فتوشاپ و یک دورۀ کم‌حجم و کاربردی درست کنه تا بتونید به‌سادگی فتوشاپ رو یاد بگیرید و به مشکلی برنخورید. این دورۀ آموزش نرم‌افزاری لینوم، مثل همۀ دوره‌ها از متد میکرولرنینگ استفاده کرده و توی هر ویدیو شما با ابزاری کاربردی آشنا می‌شین و همون‌جا کاربردش رو در قالب یک پروژه می‌بینید.
با خرید این دوره، 10 درصد از مبلغ پرداخت‌شده بلافاصله به کیف‌پول شما بازگردانده می‌شود. همچنین با به اتمام رساندن ویدیو‌ها، 10 درصد دیگر از هزینۀ دوره را نیز دریافت خواهید کرد. با این ویژگی شما می‌توانید سایر دوره‌های مورد نیاز خود را با تخفیف خریداری نمایید.

مینی‌پروژه‌های این دوره با وسواس بسیار زیادی انتخاب شدند تا شما بتونید توی همین فرصت کم کارایی مثل ساخت کارت ویزیت و تراکت، دابل اکسپوژر، فتومونتاژ، رتوش و انواع و اقسام کارهای جذابی که می‌شه با این نرم‌افزار قدرتمند انجام داد. در آخر هم برای اطمینان از روند آموزش شما، سوالاتی طراحی شدند تا بتونید خودتون رو محک بزنید.

شما می‌توانید در صورت وجود هرگونه ابهام، پرسش و مشکل، از پشتیبانی آنلاین در سمت راست و پایین صفحه بهره ببرید یا با شمارۀ 71057814-021 تماس حاصل کنید. همکاران ما شما را به بهترین شیوه راهنمایی خواهند کرد.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای فتوشاپ

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

طراحی لذت‌بخش ترین کار دنیاست! به شرطی که عاشقش باشی. همۀ ما استعدادهایی داریم؛ خیلیا این استعدادهارو کشف می‌کنن و اونارو پرورش میدن، بعضیام برعکس.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.3

8 بازخورد
75 %
0 %
12 %
0 %
12 %

تجربۀ دانشجویان