لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

شیمی آلی و عمومی

شیمی آلی و عمومی

دورۀ جامع شیمی پایه ویژۀ کنکور ارشد


18 ساعت
۳۹۹,۰۰۰
۲۹۹,۰۰۰ تومان
شیمی آلی و عمومی

شیمی آلی و عمومی

(17 بازخورد)

دورۀ جامع شیمی پایه ویژۀ کنکور ارشد

شیمی آلی و عمومی
فنی‌ومهندسی
شیمی آلی و عمومی

نرگس محمدی

نرگس محمدی

18 ساعت

۳۹۹,۰۰۰

۲۹۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

محتوای آموزشی پیش ‌روی شما با رویکرد تمرکز بر مشکلات رایج دانشجویان در درس شیمی پایه دانشگاهی تهیه‌شده‌است. اصلی‌ترین معیار مد نظر لینوم در ساخت این دوره، پرهیز از بیان مطالب اضافی و غیرکاربردی بوده‌است. بنابراین مخاطبان این دوره افرادی هستند که قصد دارند در کم‌ترین زمان ممکن به میزان کافی از یادگیری دست یابند، یا آموخته‌های خود را جمع‌بندی و یا جهت آزمون کارشناسی ارشد آمادگی پیدا کنند.

با خرید این دوره، 10 درصد از مبلغ پرداخت‌شده بلافاصله به کیف‌پول شما بازگردانده می‌شود. همچنین با به اتمام رساندن ویدیو‌ها، 10 درصد دیگر از هزینۀ دوره را نیز دریافت خواهید کرد. با این ویژگی شما می‌توانید سایر دوره‌های مورد نیاز خود را با تخفیف خریداری نمایید.

مدت زمان این آموزش 18 ساعت و 2 دقیقه است که نیمی از آن به مباحث شیمی عمومی و نیم دیگر آن مربوط به مباحث شیمی آلی می‌باشد. محتوای درس شیمی پایه دانشگاهی شامل 22 سرفصل است که هرکدام از آن‌ها شامل چند ویدیو و کوییز است تا بتوانید میزان یادگیری خود را به حداکثر برسانید.

شما می‌توانید در صورت وجود هرگونه ابهام، پرسش و مشکل، از پشتیبانی آنلاین در سمت راست و پایین صفحه بهره ببرید یا با شمارۀ 71057814-021 تماس حاصل کنید. همکاران ما شما را به بهترین شیوه راهنمایی خواهند کرد.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای شیمی پایۀ دانشگاهی

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

یادمه در دوران دانشگاه در یکی یکی از جلسات شیمی آلی، دکتر رزم آرا مطلبی گفتن که برام خیلی جالب بود این که: کافیه خودتونو به جای مولکول‌ها در ظرف واکنش بذارین تا بفهمین چه منطقی پشت انجام هر واکنش هست و مولکول‌ها قراره کدوم راه رو انتخاب کنند! من در تمام این مدت منطق مولکول‌ها رو به خوبی در آزمایشگاه حس کردم و باید بگم امکان نداره بتونین مولکول بی‌منطقی تو تمام دنیا پیدا کنین!

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.3

17 بازخورد
70 %
5 %
11 %
5 %
5 %

تجربۀ دانشجویان