لینوم
۰
لینوم
لــــینوم
۰
شیمی آلی

شیمی آلی

ما مفاهیم نسبتا سخت این درس در قالب مثال بررسی می‌کنیم تا ماندگاری مفاهیم در ذهنتون افزایش پیدا کنه. تو این آموزش همه مباحث به روش میکرولرنینگ مورد بررسی قرار گرفتن .


10 ساعت
۱۹۹,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
شیمی آلی

شیمی آلی

(19 بازخورد)

ما مفاهیم نسبتا سخت این درس در قالب مثال بررسی می‌کنیم تا ماندگاری مفاهیم در ذهنتون افزایش پیدا کنه. تو این آموزش همه مباحث به روش میکرولرنینگ مورد بررسی قرار گرفتن .

شیمی آلی
فنی‌ومهندسی
شیمی آلی

نرگس محمدی

نرگس محمدی

10 ساعت

۱۹۹,۰۰۰

۹۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

ما مفاهیم نسبتا سخت این درس در قالب مثال بررسی می‌کنیم تا ماندگاری مفاهیم در ذهنتون افزایش پیدا کنه. معمولا دانشجو‌ها به دلایل مختلفی مثل اینکه زمان کمی برای درس خوندن میذارن یا حجم زیاد کتاب‌ها و جزوات برای یادگیری این درس دچار مشکل میشن.تو این دوره شیمی آلی میتونید فقط تو 10 ساعت مباحثی که لازمه برای امتحانات به اون‌ها مسلط باشین رو کاملا یاد بگیرین.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش رو خانم نرگس محمدی دانشجوی دکترای شیمی آلی دانشگاه تهران انجام میدن.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره شیمی آلی لینوم 11 بخش کلی و مجموعا 33 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنیمفاهیم اولیه رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای شیمی آلی

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

یادمه در دوران دانشگاه در یکی یکی از جلسات شیمی آلی، دکتر رزم آرا مطلبی گفتن که برام خیلی جالب بود این که: کافیه خودتونو به جای مولکول‌ها در ظرف واکنش بذارین تا بفهمین چه منطقی پشت انجام هر واکنش هست و مولکول‌ها قراره کدوم راه رو انتخاب کنند! من در تمام این مدت منطق مولکول‌ها رو به خوبی در آزمایشگاه حس کردم و باید بگم امکان نداره بتونین مولکول بی‌منطقی تو تمام دنیا پیدا کنین!

امتیاز این آموزش

3.9

19 بازخورد
57 %
10 %
10 %
5 %
15 %

تجربۀ دانشجویان