لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

نوروآناتومی

نوروآناتومی

نوروآناتومی بدون شک سخت‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین بخش آناتومی برای دانشجویان است. با این دورۀ لینوم یک تجربۀ آموزشی زیبا را از تکامل‌های جنینی سیستم عصبی آغاز کنید و با تمام اجزا و ساختارهای عصبی بدن آشنا شوید.


4 ساعت
۴۲۲,۰۰۰
۲۳۰,۰۰۰ تومان
نوروآناتومی

نوروآناتومی

(66 بازخورد)

نوروآناتومی بدون شک سخت‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین بخش آناتومی برای دانشجویان است. با این دورۀ لینوم یک تجربۀ آموزشی زیبا را از تکامل‌های جنینی سیستم عصبی آغاز کنید و با تمام اجزا و ساختارهای عصبی بدن آشنا شوید.

پرایم
نوروآناتومی
علوم پزشکی
نوروآناتومی

حمید‌رضا چگینی

حمید‌رضا چگینی

4 ساعت

۴۲۲,۰۰۰

۲۳۰,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

نوروآناتومی علم مطالعۀ ساختار و سازماندهی دستگاه عصبی است که همواره با پیچیدگی‌های خاص خود دانشجویان رشته‌های پزشکی و دندان‌پزشکی را با چالش مواجه می‌کند. با مشاهدۀ این دوره می‌توانید یک تجربۀ زیبا از تکامل جنینی سیستم عصبی را آغاز کنید و با تمام اجزا و ساختارهای عصبی بدن انسان، از مغز و نخاع تا محیطی آشنا شوید.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوه میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین.تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیکترین دغدغه ای برای امتحاناتتون نداشته باشین.در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینه آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیه آموزش های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش توسط دکتر چگینی که استاد علوم اعصاب شناختی انجام میشه.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره نوروآناتومی لینوم 6 بخش کلی و مجموعا 28 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره ، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی «مقدمۀ» رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

اولین آموزش استودیویی نوروآناتومی

استفاده از روش آموزشی منحصر به فرد

آموزش کاملا کاربردی و عملیاتی

تدریس توسط متخصص برجسته

نظارت و پشتیبانی کامل دوره توسط لینوم

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

مدرس دوره

دکتر حمیدرضا چگینی از اساتید سرشناس دانشگاه آزاد اسلامی تهران، مولف و مترجم منابع و مقالات زیادی در زمینه علوم اعصاب و علوم شناختی است. ایشان سابقه درخشانی در زمینه همکاری با مراکز علمی به نامی مانند انستیتو علوم شناختی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در کارنامه دارند و همچنین مدت‌ها به عنوان استاد در شورای آموزش پزشکی عمومی دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.6

66 بازخورد
78 %
12 %
4 %
3 %
1 %

تجربۀ دانشجویان