لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

جامع آناتومی

جامع آناتومی

دانش آناتومی تا پایان دورۀ پزشکی همراه شما خواهد بود و نقش پررنگی در توانمندی‌های بالینی شما خواهد داشت. یادگیری اصولی این مبحث منجر به دید بهتر شما در دروس بالینی شده که این امر موجب هموار شدن مسیر شما به عنوان یک پزشک می‌شود.


22 ساعت
۶۶۲,۰۰۰
۶۲۹,۰۰۰ تومان
جامع آناتومی

جامع آناتومی

(180 بازخورد)

دانش آناتومی تا پایان دورۀ پزشکی همراه شما خواهد بود و نقش پررنگی در توانمندی‌های بالینی شما خواهد داشت. یادگیری اصولی این مبحث منجر به دید بهتر شما در دروس بالینی شده که این امر موجب هموار شدن مسیر شما به عنوان یک پزشک می‌شود.

اورژانسی
جامع آناتومی
علوم پزشکی
جامع آناتومی

حمید‌رضا چگینی

حمید‌رضا چگینی

22 ساعت

۶۶۲,۰۰۰

۶۲۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

درس آناتومی به عنوان یکی از دو ماژور اصلی دورۀ علوم پایه بخش عمده‌ای از سوالات آزمون را تشکیل می‌دهد. بنابراین تسلط به مباحث آناتومی قدم بزرگی در رسیدن به نمرۀ قابل قبول در آزمون سرنوشت‌ساز علوم پایه خواهد بود. دورۀ جامع آناتومی لینوم با پوشش دادن کامل تمامی سرفصل‌ها (تنه، اندام، سر و گردن و نوروآناتومی) با یکی از بهترین اساتید این حوزه به شما کمک خواهد کرد با یک دید کامل و جامع همراه با تصویرسازی با تک تک سوالات آناتومی به آسانی مواجه شوید.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوه میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین.تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیکترین دغدغه ای برای امتحاناتتون نداشته باشین.در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینه آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیه آموزش های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش توسط دکتر چگینی که استاد علوم اعصاب شناختی انجام میشه.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره جامع آناتومی پزشکی لینوم 32 بخش کلی و مجموعا 128 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره ، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی «اندام (استخوان‌های اندام فوقانی)، شکم (عناصر سطحی)، سر و گردن (بررسی عمومی استخوان‌شناسی جمجمه)، نوروآناتومی ( مقدمۀ) رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

اولین آموزش استودیویی آناتومی پزشکی

استفاده از روش آموزشی منحصر به فرد

آموزش کاملا کاربردی و عملیاتی

تدریس توسط متخصص برجسته

نظارت و پشتیبانی کامل دوره توسط لینوم

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

مدرس دوره

دکتر حمیدرضا چگینی از اساتید سرشناس دانشگاه آزاد اسلامی تهران، مولف و مترجم منابع و مقالات زیادی در زمینه علوم اعصاب و علوم شناختی است. ایشان سابقه درخشانی در زمینه همکاری با مراکز علمی به نامی مانند انستیتو علوم شناختی و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در کارنامه دارند و همچنین مدت‌ها به عنوان استاد در شورای آموزش پزشکی عمومی دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند.

این دوره چی به من یاد میده؟

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.7

180 بازخورد
77 %
16 %
2 %
0 %
2 %

تجربۀ دانشجویان