لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

نوزادان

نوزادان

نوزادان و بیماری‌های مربوطه یکی از مهم‌ترین دروس رشتۀ مامایی محسوب می‌شود که به دلیل نکات بسیار، پای ثابت آزمون‌های این رشته است. این دوره به صورت روان و جذاب، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز شما را برطرف خواهد کرد.


4 ساعت
۱۳۰,۰۰۰
۱۲۱,۰۰۰ تومان
نوزادان

نوزادان

(1 بازخورد)

نوزادان و بیماری‌های مربوطه یکی از مهم‌ترین دروس رشتۀ مامایی محسوب می‌شود که به دلیل نکات بسیار، پای ثابت آزمون‌های این رشته است. این دوره به صورت روان و جذاب، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

آرشیو
نوزادان
علوم پزشکی
نوزادان

آرزو سجادی امین

آرزو سجادی امین

4 ساعت

۱۳۰,۰۰۰

۱۲۱,۰۰۰ تومان

این دوره آرشیو شده!

اگه قبلا این دوره رو خریدین، می‌تونین با مراجعه به دوره‌های من همچنان بهش دسترسی داشته باشین.

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

نوزادان یکی از مهم‌ترین و سؤال‌برانگیزترین دروس رشتۀ مامایی محسوب می‌شود که در امتحان فاینال، آزمون ارشد و سایر آزمون‌های استخدامی به دلیل نکات زیاد و مباحث کاربردی برای دانشجویان چالش‌برانگیز است. این درس به صورت یک درس دو واحدی ارائه می‌گردد که انواع بیماری‌های نوزادان را شرح می‌دهد. در این دوره سعی شده با استفاده از بیانی روان و ساده، یادگیری این درس، آسان و جذاب گردد.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

مدرس این دوره آرزو سجادامین متخصص مامایی هستند.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره نوزادان لینوم 10 بخش کلی و مجموعا 26 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی نوزاد رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای نوزادان

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

من آرزو سجادی‌امین، کارشناس مامایی و هیپنوتراپ هستم. با عشق و علاقه تحصیلم رو آغاز و از دوران دانشجویی کار بالینی رو شروع کردم، در نهایت کلی تجارب علمی و عملی به دست آوردم و در سال 1395 از دانشگاه قوچان فارغ التحصیل شدم. بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی دوران طرحم رو در یکی از شلوغ‌ترین بیمارستان‌های مشهد با کوله‌باری از تجربه به اتمام رسوندم.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

5.0

1 بازخورد
100 %
0 %
0 %
0 %
0 %

تجربۀ دانشجویان

تجربه‌ای به اشتراک گذاشته نشده