لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم
لــــینوم
۰

می‌دونستی...

ریاضی عمومی 2

ریاضی عمومی 2

با توجه به این‌که ریاضی 2 تو دانشگاه‌های مختلف به شیوه متفاوتی تدریس میشه این دوره در کامل‌ترین شکل تهیه شده تا همه ‌مباحث پوشش داده بشن و با مثال‌های کاربردی که حل میشه شما به درک کاملی از تمامی سرفصل‌ها میرسین.


11 ساعت
۳۹۹,۰۰۰ تومان
ریاضی عمومی 2

ریاضی عمومی 2

(118 بازخورد)

با توجه به این‌که ریاضی 2 تو دانشگاه‌های مختلف به شیوه متفاوتی تدریس میشه این دوره در کامل‌ترین شکل تهیه شده تا همه ‌مباحث پوشش داده بشن و با مثال‌های کاربردی که حل میشه شما به درک کاملی از تمامی سرفصل‌ها میرسین.

ریاضی عمومی 2
فنی‌ومهندسی
ریاضی عمومی 2

محمد رجبی

محمد رجبی

11 ساعت

۳۹۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

با توجه به این‌که ریاضی عمومی دو تو دانشگاه‌های مختلف به شیوه متفاوتی تدریس میشه این دوره در کامل‌ترین شکل تهیه شده تا همه ‌مباحث پوشش داده بشن و با مثال‌های کاربردی که حل میشه شما به درک کاملی از تمامی سرفصل‌ها میرسین. معمولا دانشجو‌ها به دلایل مختلفی مثل اینکه زمان کمی برای درس خوندن میذارن یا حجم زیاد کتاب‌ها و جزوات برای یادگیری این درس دچار مشکل میشن.تو این دوره ریاضی دو میتونید فقط تو 8 ساعت مباحثی که لازمه برای امتحانات به اون‌ها مسلط باشین رو کاملا یاد بگیرین.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش رو آقای محمد رجبی که از بهترین تدریسیار‌های دانشگاه تهران هستن انجام میدن.ایشون رتبه 28 کنکور ارشد مهندسی صنایع هستن.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره ریاضی عمومی 2 لینوم 11 بخش کلی و مجموعا 39 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنیحد و پیوستگی رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای ریاضی 2

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

با‌سواد بودن شرط مهمی برای تدریس هست ولی به نظر من، مهارت انتقال مطالب حتی از با‌سواد بودن هم مهم‌تر هست؛ چون شما هر چقدر هم که با‌سواد باشی، اگه نتونی مطالب رو درست به دانشجو‌ها منتقل کنی، هیچ فایده‌ای نداره!

این دوره چی به من یاد میده؟

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.4

118 بازخورد
66 %
21 %
6 %
1 %
4 %

تجربۀ دانشجویان