لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

فیزیک 1 و 2

فیزیک 1 و 2

دورۀ جامع فیزیک پایه ویژۀ کنکور ارشد


18 ساعت
۶۷۹,۰۰۰
۵۳۹,۰۰۰ تومان
فیزیک 1 و 2

فیزیک 1 و 2

(5 بازخورد)

دورۀ جامع فیزیک پایه ویژۀ کنکور ارشد

فیزیک 1 و 2
فنی‌ومهندسی
فیزیک 1 و 2

گروه مدرسین فیزیک

18 ساعت

۶۷۹,۰۰۰

۵۳۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

محتوای آموزشی پیش ‌روی شما با رویکرد تمرکز بر مشکلات رایج دانشجویان در درس فیزیک پایه دانشگاهی تهیه‌شده‌است. اصلی‌ترین معیار مد نظر لینوم در ساخت این دوره، پرهیز از بیان مطالب اضافی و غیرکاربردی بوده‌است. بنابراین مخاطبان این دوره افرادی هستند که قصد دارند در کم‌ترین زمان ممکن به میزان کافی از یادگیری دست یابند،آموخته‌های خود را جمع‌بندی و یا جهت آزمون کارشناسی ارشد آمادگی پیدا کنند.

با خرید این دوره، 10 درصد از مبلغ پرداخت‌شده بلافاصله به کیف‌پول شما بازگردانده می‌شود. همچنین با به اتمام رساندن ویدیو‌ها، 10 درصد دیگر از هزینۀ دوره را نیز دریافت خواهید کرد. با این ویژگی شما می‌توانید سایر دوره‌های مورد نیاز خود را با تخفیف خریداری نمایید.

مدت زمان این آموزش 18 ساعت است که نیمی از آن به مباحث فیزیک یک و نیم دیگر آن مربوط به مباحث فیزیک دو می‌باشد. محتوای درس فیزیک پایه دانشگاهی شامل 19 سرفصل است که هرکدام از آن‌ها شامل چند ویدیو و کوییز است تا بتوانید میزان یادگیری خود را به حداکثر برسانید.

شما می‌توانید در صورت وجود هرگونه ابهام، پرسش و مشکل، از پشتیبانی آنلاین در سمت راست و پایین صفحه بهره ببرید یا با شمارۀ 71057814-021 تماس حاصل کنید. همکاران ما شما را به بهترین شیوه راهنمایی خواهند کرد.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای فیزیک پایۀ دانشگاهی

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.2

5 بازخورد
80 %
0 %
0 %
0 %
20 %

تجربۀ دانشجویان