لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

ریاضی 1 و 2

ریاضی 1 و 2

دورۀ جامع ریاضیات پایه ویژۀ کنکور ارشد


21 ساعت
۷۹۹,۰۰۰
۶۵۰,۰۰۰ تومان
ریاضی 1 و 2

ریاضی 1 و 2

(10 بازخورد)

دورۀ جامع ریاضیات پایه ویژۀ کنکور ارشد

ریاضی 1 و 2
فنی‌ومهندسی
ریاضی 1 و 2

گروه مدرسین ریاضیات

21 ساعت

۷۹۹,۰۰۰

۶۵۰,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

محتوای آموزشی پیش ‌روی شما با رویکرد تمرکز بر مشکلات رایج دانشجویان در درس ریاضیات پایه دانشگاهی تهیه‌شده‌است. اصلی‌ترین معیار مد نظر لینوم در ساخت این دوره، پرهیز از بیان مطالب اضافی و غیرکاربردی بوده‌است. بنابراین مخاطبان این دوره افرادی هستند که قصد دارند در کم‌ترین زمان ممکن به میزان کافی از یادگیری دست یابند، یا آموخته‌های خود را جمع‌بندی و یا جهت آزمون کارشناسی ارشد آمادگی پیدا کنند.

با خرید این دوره، 10 درصد از مبلغ پرداخت‌شده بلافاصله به کیف‌پول شما بازگردانده می‌شود. همچنین با به اتمام رساندن ویدیو‌ها، 10 درصد دیگر از هزینۀ دوره را نیز دریافت خواهید کرد. با این ویژگی شما می‌توانید سایر دوره‌های مورد نیاز خود را با تخفیف خریداری نمایید.

مدت زمان این آموزش 17 ساعت و 47 دقیقه است که نیمی از آن به مباحث ریاضی یک و نیم دیگر آن مربوط به مباحث ریاضی دو می‌باشد. محتوای درس ریاضیات پایه دانشگاهی شامل 17 سرفصل است که هرکدام از آن‌ها شامل چند ویدیو و کوییز است تا بتوانید میزان یادگیری خود را به حداکثر برسانید.

شما می‌توانید در صورت وجود هرگونه ابهام، پرسش و مشکل، از پشتیبانی آنلاین در سمت راست و پایین صفحه بهره ببرید یا با شمارۀ 71057814-021 تماس حاصل کنید. همکاران ما شما را به بهترین شیوه راهنمایی خواهند کرد.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای ریاضیات پایۀ دانشگاهی

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

3.7

10 بازخورد
60 %
10 %
0 %
0 %
30 %

تجربۀ دانشجویان