لینوم
۰
لینوم
لــــینوم
۰
محاسبات عددی

محاسبات عددی

نکته مهم تو این درس حل مثال‌های کاربردی و دونستن نکاتیه که روش‌های حل رو سریع‌تر میکنه و این دوره با همین رویکرد تهیه شده. تو این آموزش همه مفاهیم به روش میکرولرنینگ تدریس شدن.


8 ساعت
۴۸,۹۰۰ تومان
محاسبات عددی

محاسبات عددی

نکته مهم تو این درس حل مثال‌های کاربردی و دونستن نکاتیه که روش‌های حل رو سریع‌تر میکنه و این دوره با همین رویکرد تهیه شده. تو این آموزش همه مفاهیم به روش میکرولرنینگ تدریس شدن.

محاسبات عددی
فنی‌و‌مهندسی
محاسبات عددی

شروین ایزدی

شروین ایزدی

8 ساعت

۴۸,۹۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

نکته مهم تو این درس حل مثال‌های کاربردی و دونستن نکاتیه که روش‌های حل رو سریع‌تر میکنه و این دوره با همین رویکرد تهیه شده. معمولا دانشجو‌ها به دلایل مختلفی مثل اینکه زمان کمی برای درس خوندن میذارن یا حجم زیاد کتاب‌ها و جزوات برای یادگیری این درس دچار مشکل میشن.تو این دوره محاسبات عددی میتونید فقط تو 7 ساعت مباحثی که لازمه برای امتحانات به اون‌ها مسلط باشین رو کاملا یاد بگیرین.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوه میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین.تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیکترین دغدغه ای برای امتحاناتتون نداشته باشین.در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 30 درصد از هزینه آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیه آموزش های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش رو آقای شروین ایزدی تدریسیار و دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف انجام میدن.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره محاسبات عددی لینوم 8 بخش کلی و مجموعا 30 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره ، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم ازکیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنیکپسول خطاها رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای محاسبات عددی

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

بازگشت 20% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ گویی در سریع ترین زمان

مدرس دوره

از همون اول که وارد دانشگاه شدم، گرایش خاصی به شاخه بیومکانیک پیدا کردم. بیومکانیک به زبان ساده یعنی کاربرد مکانیک در بدن موجودات زنده! تدریس هم از مقوله‌هایی هست که واقعا عاشقشم! فرقی هم نداره که در چه زمینه‌ای باشه...

این دوره چی به من یاد میده؟

امتیاز این آموزش

4.5

11 بازخورد
54 %
45 %
0 %
0 %
0 %

تجربۀ دانشجویان