لینوم
۰
لینوم
لــــینوم
۰
ریاضی عمومی 1

ریاضی عمومی 1

مشکل مهم دانشجوها موقع روبرو شدن با ریاضی عمومی1 انتگرال هست که این مبحث جداگانه به طور کامل بررسی میشه.البته تو این آموزش همه مفاهیم به روش میکرولرنینگ تدریس شدن و با مثال‌های کاربردی که حل میشه شما به درک کاملی از تمامی سرفصل‌ها میرسین.


10 ساعت
۳۹۹,۰۰۰ تومان
ریاضی عمومی 1

ریاضی عمومی 1

(101 بازخورد)

مشکل مهم دانشجوها موقع روبرو شدن با ریاضی عمومی1 انتگرال هست که این مبحث جداگانه به طور کامل بررسی میشه.البته تو این آموزش همه مفاهیم به روش میکرولرنینگ تدریس شدن و با مثال‌های کاربردی که حل میشه شما به درک کاملی از تمامی سرفصل‌ها میرسین.

ریاضی عمومی 1
فنی‌ومهندسی
ریاضی عمومی 1

امیر ساکی

امیر ساکی

10 ساعت

۳۹۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

ریاضی یک جزو اولین درسایی هست که تو ترم اول و بعد از ورود به دانشگاه باید اون رو بردارین و به دلایل مختلفی مثل اینکه زمان کمی برای درس خوندن میذارین یا حجم زیاد کتاب‌ها و جزوات برای یادگیریش دچار مشکل میشین.تو این دوره ریاضی عمومی یک میتونید فقط تو 10 ساعت مباحثی که لازمه برای امتحانات به اون‌ها مسلط باشین رو کاملا یاد بگیرین.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین.تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیکترین دغدغه ای برای امتحاناتتون نداشته باشین.در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 30 درصد از هزینه آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیه آموزش های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش رو آقای ساکی که از بهترین تدریسیار‌های دانشگاه امیرکبیر هستن انجام میدن.ایشون سابقه 10 سال تدریس ریاضیات پایه رو تو بهترین دانشگاه‌های کشور دارن.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره ریاضی عمومی 1 لینوم 6 بخش کلی و مجموعا 37 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره ، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنیاعداد مختلط رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای ریاضی 1

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

از دور منطقی و جدی، از نزدیک شوخ‌طبع و طناز. لحظاتی وجود دارن که هنر، ادبیات و فسلفه رو به ریاضیات ترجیح میدم؛ اما در کل، نشونه‌هایی -افسانه‌ای-  از «عشق» رو می‌شه حول عواطف بی‌قید و شرط من به ریاضیات رصد کرد..

این دوره چی به من یاد میده؟

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

3.7

101 بازخورد
41 %
18 %
17 %
8 %
12 %

تجربۀ دانشجویان