لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

مکانیک سیالات 1

مکانیک سیالات 1

درس مکانیک سیالات از جمله دروس پایه‌ای است که به علت جنبۀ تحلیلی و مفاهیم ریاضی برای دانشجویان کمی ملال‌آور است. در این دوره سعی‌شده مطالب به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شود تا برای دانشجویانی که رابطۀ خوبی با ریاضیات ندارند نیز قابل لمس باشد.


6 ساعت
۳۲۹,۰۰۰
۱۹۹,۰۰۰ تومان
مکانیک سیالات 1

مکانیک سیالات 1

(32 بازخورد)

درس مکانیک سیالات از جمله دروس پایه‌ای است که به علت جنبۀ تحلیلی و مفاهیم ریاضی برای دانشجویان کمی ملال‌آور است. در این دوره سعی‌شده مطالب به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شود تا برای دانشجویانی که رابطۀ خوبی با ریاضیات ندارند نیز قابل لمس باشد.

مکانیک سیالات 1
فنی‌ومهندسی
مکانیک سیالات 1

محمدحسن احمدزاده

محمدحسن احمدزاده

6 ساعت

۳۲۹,۰۰۰

۱۹۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

درس مکانیک سیالات از دروس پایه‌ای و مهم برای رشته‌های مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، عمران، هوافضا، دریا، نفت و غیره است؛ با توجه به این مهم، محتوای این درس طوری طراحی شده که درک مطالب برای مخاطبین رشته‌های مختلف قابل فهم باشه. این درس جنبۀ تحلیلی داره و از مفاهیم ریاضیات دانشگاهی استفادۀ زیادی می‌کنه. برای همین سعی کردیم نحوۀ ارائه مفاهیم به طوری باشه که علاوه بر رعایت اختصار در مطالب، حتی‌الامکان ساده و قابل لمس باشه تا در نهایت شما احساس خوبی از این درس پیدا کنید. هدف این درس تبیین تئوری و مفاهیم بنیادی علم مکانیک سیالاته و اگر این درس را خوب یاد بگیرید مفاهیم اون در دروس بعدی‌ مثل مکانیک سیالات 2، آیرودینامیک، توربوماشین‌ها و دینامیک سیالات عددی کاربرد داره.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

مدرس این دوره، استاد محمدحسن احمد‌زاده، کارشناس ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان هستند.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره مکانیک سیالات 1 لینوم 5 بخش کلی و مجموعا 30 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی مفاهیم اصلی سیالات رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای مکانیک سیالات 1

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

من محمدحسن احمدزاده، فارغ التحصیل مقطع لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه صنعتی اصفهان هستم. اولین تجربه تدریسم حدود 13 سال پیش بوده که با تدریس رباتیک برای دانش آموزان ابتدایی شروع کردم و از اون موقع اولویت تدریس من اینه که ترس دانشجو از درس بریزه و در گام بعدی انتقال مفاهیم انجام بشه.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.3

32 بازخورد
65 %
12 %
15 %
0 %
6 %

تجربۀ دانشجویان