لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

مدارهای الکتریکی 1

مدارهای الکتریکی 1

تو دوره مدار مهم‌ترین مشکلات دانشجو‌ها در این درس بررسی می‌شن و در ساده‌ترین شکل ممکن تدریس میشن و با مثال‌های کاربردی که حل میشه شما به درک کاملی از تمامی سرفصل‌ها میرسین.


5 ساعت
۲۹۹,۰۰۰
۱۹۹,۰۰۰ تومان
مدارهای الکتریکی 1

مدارهای الکتریکی 1

(33 بازخورد)

تو دوره مدار مهم‌ترین مشکلات دانشجو‌ها در این درس بررسی می‌شن و در ساده‌ترین شکل ممکن تدریس میشن و با مثال‌های کاربردی که حل میشه شما به درک کاملی از تمامی سرفصل‌ها میرسین.

مدارهای الکتریکی 1
فنی‌ومهندسی
مدارهای الکتریکی 1

صاحب قنبری

5 ساعت

۲۹۹,۰۰۰

۱۹۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

تو دوره مدار‌های الکتریکی یک مهم‌ترین مشکلات دانشجو‌ها در این درس بررسی می‌شن و در ساده‌ترین شکل ممکن تدریس میشن و با مثال‌های کاربردی که حل میشه شما به درک کاملی از تمامی سرفصل‌ها میرسین. معمولا دانشجو‌ها به دلایل مختلفی مثل اینکه زمان کمی برای درس خوندن میذارن یا حجم زیاد کتاب‌ها و جزوات برای یادگیری این درس دچار مشکل میشن.تو این دوره مدار‌های الکتریکی میتونید فقط تو 5 ساعت مباحثی که لازمه برای امتحانات به اون‌ها مسلط باشین رو کاملا یاد بگیرین.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش رو آقای صاحب قنبری کارشناسی ارشد مهندسی انرژی‌های تجدیدپذیر از دانشگاه تهران انجام میدن.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره مدارهای الکتریکی 1 لینوم 8 بخش کلی و مجموعا 22 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنیمدارهای فشرده و قوانین کیرشهف رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای مدارهای الکتریکی 1

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

در کنکور کارشناسی تنها هدفم قبول شدن در گرایش قدرت و ادامۀ تحصیل در این رشته بود. در زمان دانشگاه هم سخت‌گیری اساتید باعث شد وقت بسیار زیادی برای درس مدار صرف کنم. بعد از اتمام دورۀ کارشناسی هم تصمیم گرفتم در کنکور ارشد شرکت کنم و موفق به قبولی در رشتۀ مهندسی انرژی‌های تجدیدپذیر در دانشگاه تهران شدم .

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.0

33 بازخورد
57 %
12 %
12 %
9 %
9 %

تجربۀ دانشجویان