لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

دینامیک

دینامیک

دینامیک نقش مهمی توی دروس مرتبط با مکانیک بازی می‌کنه و برقراری ارتباط باهاش کمی مشکله. توی این دوره، همۀ مفاهیم خیلی ساده بهتون انتقال داده می‌شه و با حل مثال در ذهن نقش می‌بنده تا با به راحتی از پس این درس بربیاین.


6 ساعت
۲۲۹,۰۰۰
۱۹۹,۰۰۰ تومان
دینامیک

دینامیک

(33 بازخورد)

دینامیک نقش مهمی توی دروس مرتبط با مکانیک بازی می‌کنه و برقراری ارتباط باهاش کمی مشکله. توی این دوره، همۀ مفاهیم خیلی ساده بهتون انتقال داده می‌شه و با حل مثال در ذهن نقش می‌بنده تا با به راحتی از پس این درس بربیاین.

دینامیک
فنی‌ومهندسی
دینامیک

امین یارمحمدی

امین یارمحمدی

6 ساعت

۲۲۹,۰۰۰

۱۹۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

درس طاقت‌فرسای دینامیک، همیشه جزو چالش برانگیزترین واحد‌های درسی دانشجویان بوده و در اکثر دانشگاه‌های کشور به عنوان یک درس چهار واحدی ارائه می‌گردد. این شاخه از مکانیک، هم‌عرض با استاتیک است و به همین علت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. لینوم در این آموزش کاربردی، تمامی مفاهیم مورد نیاز شما رو به ساده‌ترین شکل ممکن در چهار بخش اصلی قرار داده تا با دیدن این دوره به تسلط کافی از این درس برسید. همچنین حل مثال‌های امتحانی مختلف، مهارت شما رو در استفاده از این مفاهیم تکمیل می‌کنه.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش توسط استاد یارمحمدی که سابقه تدریس بیش از 15 سال تدریس رو در کارنامۀ خودشون دارن، انجام میشه.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره دینامیک لینوم 4 بخش کلی و مجموعا 28 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنی مقدمه و حرکت‌شناسی (سینماتیک) یک بعدی، رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای دینامیک

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

من امین یارمحمدی، فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران و رتبۀ ۷۵ کنکور، جزو معدود کسانی از هم‌دوره‌های خود هستم که برای ادامه تحصیل یا کار مهاجرت نکرده‌ام و تنها دلیل این موضوع، علاقه به آموزش به دانشجویان است.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.2

33 بازخورد
57 %
15 %
21 %
3 %
3 %

تجربۀ دانشجویان