لینوم
۰

می‌دونستی...

لینوم

لــــینوم

دوره‌های آموزشی
۰

می‌دونستی...

مبانی برنامه‌نویسی سی

مبانی برنامه‌نویسی سی

یادگیری برنامه نویسی فقط با مثال محور بودن آموزش ممکنه و این آموزش با همین رویکرد تهیه شده. همچنین همه مفاهیم به روش میکرولرنینگ تدریس شدن.


6 ساعت
۳۰۰,۰۰۰
۲۶۹,۰۰۰ تومان
مبانی برنامه‌نویسی سی

مبانی برنامه‌نویسی سی

(22 بازخورد)

یادگیری برنامه نویسی فقط با مثال محور بودن آموزش ممکنه و این آموزش با همین رویکرد تهیه شده. همچنین همه مفاهیم به روش میکرولرنینگ تدریس شدن.

مبانی برنامه‌نویسی سی
فنی‌ومهندسی
مبانی برنامه‌نویسی سی

کیانوش عباسی

کیانوش عباسی

6 ساعت

۳۰۰,۰۰۰

۲۶۹,۰۰۰ تومان

این دوره چه کمکی به من می‌کنه؟

یادگیری برنامه نویسی فقط با مثال محور بودن آموزش ممکنه و این آموزش با همین رویکرد تهیه شده. معمولا دانشجو‌ها به دلایل مختلفی مثل اینکه زمان کمی برای درس خوندن میذارن یا حجم زیاد کتاب‌ها و جزوات برای یادگیری این درس دچار مشکل میشن.تو این دوره برنامه نویسی c میتونید فقط تو 6 ساعت مباحثی که لازمه برای امتحانات به اون‌ها مسلط باشین رو کاملا یاد بگیرین.

چرا از این آموزش استفاده کنم؟

این آموزش به شیوۀ میکرولرنینگ تهیه شده و کمک میکنه بتونید تو زمان بسیار کوتاه تری نسبت به روش‌های سنتی درس خوندن به هدفی که دارین برسین. تمامی محتواهایی که تدریس میشه به صورت تخصصی انتخاب شده تا بالاترین بازدهی رو برای شما داشته باشه و دیگه کوچیک‌ترین دغدغه‌ای برای امتحاناتتون نداشته باشین. در ضمن با خرید هر دوره و تموم کردنش 10 درصد از هزینۀ آموزش به کیف پولتون برمیگرده تا بتونید بقیۀ آموزش‌های مورد نیازتون رو هم با قیمت کمتری بخرید.ما میخوایم تا آخر دوران تحصیلتون کنارتون باشیم.

کیف پولم رو کجا میتونم ببینم؟

بعد از ثبت نام و خرید دوره میتونید تو داشبوردی که براتون میسازیم کیف پولتون و اعتبارش رو ببینید.

مدرس دوره کیه؟

تدریس این آموزش رو آقای کیانوش عباسی تدریسیار سابق دانشگاه صنعتی شریف و دانشجوی دکترای کامپیوتر دانشگاه تورنتو انجام میدن.

نحوه بخش بندی مطالب چجوریه؟

دوره مبانی برنامه‌نویسی C لینوم 10 بخش کلی و مجموعا 23 سرفصل داره که به صورت میکروآموزش در اختیارتون قرار میگیره، هر یک از سرفصل ها ویدیو آموزشی جداگانه ای دارن با زمانی بین 5 تا 20 دقیقه که کمک میکنه بتونید فقط بخش های مورد نیاز خودتون رو ببینید و وقتتون تلف نشه

نحوه تدریس چجوریه؟

 در تمام طول این دوره مفاهیم به صورت مثال محور آموزش داده میشن تا نیازی به حل سوالات جداگانه نداشته باشین، بعد از دیدن ویدیو مربوط به هر مبحث با حل کوییزی که براتون در نظر گرفتیم میتونید از تسلطتتون به اون بخش مطمئن بشین.

چجوری میتونم از کیفیت آموزش مطمئن بشم؟

میتونید قسمت اول این دوره آموزشی یعنیمفاهیم اولیه در برنامه‌نویسی رو به صورت رایگان ببینید و با نحوه تدریس کاملا آشنا بشین.

چجوری میتونم متوجه بشم سرفصلای مورد نیاز من تدریس شده؟

تو قسمت پایین همین صفحه میتونید تمامی بخش هایی که در این دوره آموزش داده میشن رو ببینید.

اگه بعد از خرید دوره ناراضی بودم چی میشه؟

تا 24 ساعت بعد از خریدتون به هر دلیلی از دوره راضی نبودین میتونید تماس بگیرید و بدون این که سوالی ازتون پرسیده بشه هزینه آموزش به صورت کامل بهتون برگشت داده میشه.

ویژگی‌های برجستۀ این آموزش

کوتاه‌ترین محتوای مبانی برنامه‌نویسی C

ارزیابی با حل سوالات امتحانی

بازگشت وجه تا 24 ساعت در صورت عدم رضایت

بازگشت 10% مبلغ به کیف پول

حل نمونه سوالات کاربردی

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان

مدرس دوره

اگر از ورودی‌های ۹۵ تا ۹۸ کامپیوتر شریف درباره من بپرسید خیلی از دانشجوها یه خاطره‌ای با کلاس‌های حل تمرین مبانی من دارن! هدف اصلی من از برگزاری این کلاس‌ها این بود که بتونم درک خودم از زبان سی رو به بقیه هم انتقال بدم.

دوره‌های پیشنهادی

آیکون هوش مصنوعی

اختصاصی برای شما
امتیاز این آموزش

4.3

22 بازخورد
63 %
18 %
9 %
4 %
4 %

تجربۀ دانشجویان